СУЧАСНІ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА БАСЕЙНІВ

Будівництво спорткомплексів, зокрема басейнів, є зараз одним з найпоширеніших напрямків, що сприяють розвитку водних видів спорту на державному рівні. Але щоб ці об'єкти функціонували безпечно, стабільно і без порушень вказівок МОЗ, при будівництві дуже важливо приділити достатню увагу питанню використання передових матеріалів, зокрема для гідроізоляції і укладання керамічної плитки.

Використовуючи в роботі сучасні системи рішень німецького концерну BASF можна забезпечити практично довговічне використання спортивних споруд.

Бренд Master Builders Solutions пропонує на сьогоднішній день інноваційні спеціальні гідроізоляційні склади, які скорочують терміни виконання робіт в 2-3 рази в порівнянні з використанням традиційних рішень. Завдяки гранично низькій витраті матеріалів, вартість, а також терміни виконання оздоблювальних робіт в басейнах скорочується на 15%. Але при цьому терміни експлуатації значно збільшуються.

Наприклад витрата плиткового клею MasterTile FLX 24 - удвічі менше на відміну від таких же аналогічних продуктів. Крім цього, це універсальний матеріал, який можна використовувати на будь-яких поверхнях, як горизонтальних, так і вертикальних, незалежно внутрішні це роботи або зовнішні. Для порівняння: 1 мішок (25 кг) досить для робіт на площі від 7 до 17 м2. і при цьому до затірки плитка буде готова вже через 5 8 годин, а до введення в експлуатацію через 1 добу.

До привілеїв бренду Master Builders Solutions, що представляє німецький концерн BASF можна віднести те, що вони пропонують не точкове, а комплексне рішення проблеми. Наприклад, вся система MasterTile спрямована на те, щоб удолговечіть об'єкти, які тісно взаємодіють з водою. Тому використовуючи, наприклад, вищевказаний плитковий клей в комплексі з двокомпонентної гідроізоляцією MasterTile WP 666 цієї ж лінійки, можна значно підвищити стійкість і гідроізоляцію об'єкта, а також попередити додаткові витрати.