РЕКОНСТРУКЦІЯ ПОРТОВИХ СПОРУД

На сьогоднішній день, більшість портів України вже своє віджили в технічному плані і вимагають термінової реконструкції. Наприклад, залізобетонні конструкції портів, яким вже понад 20 років у зв'язку з великими навантаженнями мають безліч дефектів (відколи, вибоїни і т.д.) для відновлення і модернізації яких необхідний комплексний підхід.

Системно усунути такі дефекти можна за допомогою матеріалів представлених брендом Master Builders Solutions, а зокрема використовуючи безусадочние швидкотверднучі суміші MasterEmaco.

Дані матеріали представлені сухими сумішами, які при змішуванні з водою створюють реопластічний безусадковий не розшаровується склад, що володіє високим зчепленням зі сталлю і бетоном навіть в агресивному середовищі. Крім цього його використання значно здешевлює і прискорює хід виконання роботи, так як завдяки жорсткій металевій фібру відпадає необхідність в додатковому армуванні. Сформовані такими методами, поверхні володіють підвищеною стійкістю до великих навантажень навіть при наявності тріщин.

Окрему увагу слід приділити ремонту монолітних гідротехнічних споруд. Такі об'єкти вимагають спеціальних рішень, так як повинні бути розраховані і на використання в екстремальних умовах. Наприклад, безусадочние швидкотверднучі суміші MasterEmaco S 488 можна використовувати в холодну пору року і це аніскільки не вплине на їх кінцевий очікуваний результат.
Для кожного об'єкта в залежності від потреб і завдяки величезному досвіду компанії Master Builders Solutions, є можливість розробити свою систему рішень, які дозволять відновити цілісність портових споруд без відриву від виробництва, тим самим заощадивши кошти й уникаючи збитків від простою на час ремонту.